WhatsApp Tek Tik Nedir/Nasıl Yapılır?

WhatsApp Tek Tik Nedir/Nasıl Yapılır?

Her gün gelişmekte olan WhatsApp sizleri her gün yeni sürprizler ile karşılamakta. Bir gün bakıyoruz en yakın arkadaşımıza mesaj gönderiyoruz ve bakıyoruz ki kişiye gönderdiğimiz mesaj 1 tik oluyor ve kişi bize 1 tik olmasına rağmen cevap verebiliyor. Gerçekten hayret bir durum değil mi sizcede..

Bunu sizler için araştırdık ve nedenini öğrendik. WhatsApp’ın yanında bide WhatsApp+ adında bir uygulama var tamamen WhatsApp gibi lakin bunda bir çok özellik bulunmakta. Arka plan rengini, mavi tik iptal etme, sohbet balonlarının şeklini değiştirme, sohbet balonlarının rengini büyüklüğünü değiştirme, yeni smileyler kullanma gibi bir çok özellik mevcut. İşte bu özelliklerin yanı sıra birde bu WhatsApp+ kullanan kullanıcılar İkinci Tik’i iptal edebiliyorlar..

WhatsApp Tiklerin Anlamları

Son güncellemede Mavi tik olayından sonra bir çok kişi WhatsApp+ kullanımına geçti, yani siz şuan normal WhatsApp kullanıyorsanız bu özelliklerden mahrumsunuz. Bunun için sitemizden WhatsApp+’nın bütün özellikleriyle indirebilirsiniz sağ üst köşede bulunan arama kutusuna WhatsApp+ yazarak o yazımıza ulaşabilirsiniz..

Her neyse, WhatsApp+ kullanan kullanıcılar İkinci Tik’i iptal edebilirler böylece karşı tarafa mesajı okundu bilgisi kesinlikle gitmeyecektir ve ayrıca Karşı taraf yani gönderen taraf mesajın okunduğuna dair hiçbir bilgi almayacaktır.

Bunun yanında ise, WhatsApp+ sayesinde sohbetleriniz renklenecek ve tamamen özgür olacaksınız.


Bir önceki yazımız olan Paylaşmanın Önemi Nedir? başlıklı makalemizde facebook video paylaşmak, Hayatı ve linet paylaşmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

WhatsApp Tek Tik Nedir/Nasıl Yapılır?” için bir yorum

  • 27 Aralık 2014 tarihinde, saat 23:23
    Permalink

    Bende Whatsapp’ın standart versiyonunu kullanıyorum. Ama bu bahsettiğiniz özelliklerden sonra whatsapp+ kullanmak şart oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir