Turkcell Yandex Bedava İnternet

Turkcell hatlarına sahip olan kişiler, Dns/Proxy ayarlarını değiştirerek internete Yandex üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşılabilmekte. Herkes tarafından kullanılan bu program sayesinde interneti yavaş/flash kullanmadan internete erişebilme hakkı doğmakta. Sizlere uygulamayı/programı kısaca anlatayım; öncelikle Yandex Handler sayesinde ayarları yaparak, Opera üzerinden internete bağlanılmakta. Opera tarayıcısının aynısınıdır, sadece adı ve Handler menü mevcuttur. Bu handler menu’nun ayda bir kere ya da iki ay da bir kere ayarları değişmekte.

Dosyayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz, ilk önce bazı ayarlar mevcut. Bu ayarları yapabilmek için telefonunuzun Ayarlar kısmına tıklayınız, Bağlantılar, Mobil Ağlar, Erişim Noktalarını bulunuz. Erişim Noktalarından yeni bir APN ekliyoruz.

 

İsim: SELF

APN: wap

Proxy: 141.0.11.253

Bağlantı Noktası: 80

 

Yaptıktan sonra, indirmiş olduğumuz apk uzantılı uygulamayı kuruyoruz. Uygulama kurulduktan sonra bizleri siyah ekranda bazı ayarlar karşılayacaktır işte burası handler bölümüdür. Burada No Proxy olan seçeneğini HTTP olarak ayarlıyoruz. Daha sonra Proxy server alan yere tvdebugun.tv şeklinde ayarlıyoruz.

Gereken dosyayı indirmek için tıklayınız
Tüm ayarlamalar bu kadardır, konu hakkında sorularınızı aşağıdan yorum olarak iletebilirsiniz.

 

BEDAVA TURKCELL SAHUR İNTERNET PAKETİ İÇİN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Hidayet Karaca Tutuklandımı ? başlıklı makalemizde Hidayet Karaca Kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

Turkcell Yandex Bedava İnternet” için 2 yorum

  • 1 Ocak 2015 tarihinde, saat 22:40
    Permalink

    bu uygulamalar yasal mı? denemek istiyorum ama başım belaya girmesin?

  • 27 Aralık 2014 tarihinde, saat 23:27
    Permalink

    İnternetsiz asla olmayan akıllı telefonlar için çokta güzel bir yöntemmiş. Bende Android telefonuma bunu yüklemeliyim. Çok etkili ve kolay bir yöntemmiş. Güzel paylaşımlarda bulunuyorsunuz, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir