Salçalı Ekmek Kimdir? Haklıymış Nedir?

Salçalı Ekmek Kimdir? Haklıymış Nedir?
Salçalı ekmek nedir biliyor musun? gerçek anlamı, ifadesi dışında salçalı ekmek özgürlüktür. salçalı ekmek kaç kişi olursa olsun benlikten vazgeçmemektir. her şeye karşı dik durmaya çalışmak, insanlara bunu empoze edip acıyı yok denecek seviyeye indirme çabasında olmaktır. karşı cinse karşı duyulan sevginin boka sarması halinde üzülmemek gerektiğini bilen ahaliye uygulamalı olarak anlatabilmektir. yaşayarak öğrenmektir; acıyı, hüznü, dostluğu, kardeşliği, şerefsizliği. salçalı ekmek olmak iki arkadaşta olsa iki yüz yirmi iki bin abone de olsa içinden geldiği gibi olmaktır, ki hiçbir zaman da sapmamak üzere tasarlanmıştır. çok klişe kel kafalı koca göbekli bilmem nerenin neyi seçilen kel ağzındaki dişlerin tamamı yaptırma olan kodomanlar gibi olacak ama; ben sizlerden birisiyim. kahin falan sikmedi beni. ben haklı değilim, biz haklıyız. acı çekenler, vurgun yiyenler haklı. ben sadece o kişilerin dile getirmek isteyip de, içine attıklarını dışarıya özgürce, korkmadan vurmaya çalışabilen, hiçbir kimseyi sikine zerre takmadan sövüp kendiyle beraber başkalarını deşarj etmeye çalışan insanım. az mı dertleştik sizlerle, eskiler bilir otuz bir çekerken yakalanma anıları falan vardı grup zamanında. her neyse. salçalı ekmek teknoloji var oldukça olmaya devam edecektir. isterse bütün hesaplar kapansın, yine de rastlaşırız bir gün. ola ki bir gün beni bulamazsanız, sadece şu zamana kadar iyisiyle kötüsüyle yazdıklarımı beni sevmeyip benden nefret etseniz bile bir düşünün. eminim ki sizler de o yazılardan kendinizde birer parça bulacaksınız. çünkü hayat çok orospu. insanların zaten kanı bozuk oraya hiç girmiyorum bile

önemli olan salçalı ekmek değil, önemli olan size kabul ettirmeye, anlatmaya çalıştığımı fikirler. bazen şakayla, bazen ciddiyetle, bazen küfürle anlatmaya çalışıyorum. birçok kız arkadaştan tepki geliyor sadece kızlar mı diye? hayır sadece kızlar değil, erkeklere de sövüyoruz yeri gelince. lakin en başından bebeklik çağından beri kızları kaprisli olarak kabul eden milletin şuurunu düzeltmeye bir nevi olsa da katkıda bulunmayı isteyip bunun için çaba göstermek gerekiyorsa özellikle kızlar üstünde duracağım tabii.


Bir önceki yazımız olan 2014 yılında Google'de en çok aranan kelimeler başlıklı makalemizde Als Hastalığı, ALS Ice Bucket Challenge ve Conchita Wurst hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir