PES 2016 ne zaman çıkıyor?

Pes 2014 ve Pes 2015 ile bizleri hayal kırıklığına uğratan KONAMİ yeni oyunu PES 2016 ile gönüllerimizi almaya çalışıyor sanırım. En son oyunu olan Pes 2016’yı bizler için erkenden denemeye çıkaran KONAMİ hakkında iyi yorumlar yapılıyor. Pes 2016 her ne kadar dışarıdan bakınca bir önceki seri olan Pes 2015’e benzese de oynanış açısından gerçekten farklılık var ve bu farklılık oyunu oynamayı rahatlatmış. Firma oyunu erkenden oynayabilmemiz için bazı oyun konsollarına demo’yu geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. Bu oyun konsolları’da her zaman olduğu gibi PS4,PS3, Xbox One ve 360’dı.

Yukarıda vermiş olduğum konsollara sahip olan arkadaşlarımız, PS Store yada Xbox Live üzerinden Pes’in yeni oyunun deneme sürümünü hemen indirebilirsiniz. Demo’da 5 takım bulunmakta bu 5 takım ise: Roma, Juventus, Bayern Munich, Palmerias ve Corinthians, ülke olarakta Fransa ve Brezilya. Gerçekten Pes’in yaptığı bu takım seçimi bizi şaşırttı. Biz Real Madrid, Barcelona ikilisini beklerken Brezilya’dan iki takım koymaları oldukça şaşırtıcı olmuş. Milli takımlar ise gayet normal tercihler. Bunun dışında deneme sürümünde 6 veya 10 dakikalık maç yapabiliyorsunuz.

Oyunu oynadığınızda anlayacaksınız ki gerçekten üzerine ekleme yapılmış. Gerek oynanma açısından, gerek gerçekçilik gerek de oyuncu yüzleri açısından. Zaten birçok kişinin de kabul ettiği gibi oyuncu yüzleri açısından KONAMI birinci sırada gelmekte.

Peki oyunun Full sürünmü ne zaman çıkacak?
Arkadaşlar oyunun full sürümü herhangi bir aksilik olmaması halinde 17 Eylül tarihinde Bilgisayar da dahil olmak üzere birçok konsol’a gelecek. Bilgisayar için demo sürümünün çıkıp çıkmayacağını da bilmiyoruz. Son bilgilerde bilgisayar için sistem gereksinimleri de paylaşıldı. Ben sizlere onu da vereyim. Pes’in standartı aslında bu sistem gereksinimleri, fazla bir şey yok. FIFA gibi yüksek sistem gereksinimleri istemiyor. Pes bu konuda düşük seviye de kalıyor. Neyse sözü uzatmadan sizlere sistem gereksinimlerini paylaşalım;

Minimum sistem gereksinimleri

İşlemci: Core 2 Duo E4300 1.8 GHZ veya Athlon II X2 240
Ekran Kartı: GeForce GT 730 veya Radeon HD 6570
RAM: 2GB
Hafıza Alanı: 10 GB
İşletim Sistemi:
Win Vista 32
DirectX: DX9

Önerilen sistem gereksinimleri

İşlemci: Core i3-530 2.9GHz veya Phenom II X4 925
Ekran Kartı: GeForce GTX 550 Ti Asus M2D1
RAM: 4 GB
Hafıza Alanı: 10 GB
İşletim Sistemi: Win 7
DirectX: DX9


Bir önceki yazımız olan Nasreddin Hoca Kimdir başlıklı makalemizde hoca ip satiyor, nasreddin hoca fıkraları ve nasreddin hoca hikayeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir