Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur evlendi mi?

Geçtiğimiz günlerde kınası yapılan Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç dünya evine girdi. Dün akşam Adile Sultan Yalısında görkemli bir tören ile düğün yapıldı. Türk sanat dünyasından birçok isimde bu gecede dostlarını yalnız bırakmadı.

Düğünün detaylarına geçelim. Dalkılıç’ın ailesi gelinine tam 50.000 Liralık pırlanta takı seti hediye etti. Ailesinin altında kalmayan Murat Dalkılıç ise 60.000 Liralık bir pırlanta yüzük hediye etti. Çok sayıda katılımın olduğu, ünlü akının olduğu bu gecede renkli kareler de sosyal medyadan paylaşıldı. Çiftin nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar tarafından kıyıldı. Nikah şahitlerinden bir tanesi Eliz Sakuçoğlu oldu.

Düğüne katılanlar arasında Çağatay Ulusoy, Yasemin Ergene, İzzzet Özilhan gibi ünlüler katıldı. Bunun yanısıra Dalkılıç yakın arkadaşları olan Murat Boz ile Burak Özçivit düğüne katılmadı. Bunun sebebi de eski sevgililerinin düğünde olmasıydı. Alınan bilgiye göre Burak Özçivit: “Düğüne Fahriye’yle veya yalnız gelmem doğru olmaz. Düğünün önüne geçmek istemeyiz” denildiği öğrenildi.

Murat Dalkılıç sabah saatlerinde Merve Boluğur’u babasının evinden almaya geleneklerdeki gibi dabul zurnayla gittik. Arkadaşlarıyla birlikte giden Dalkılıç gelinle beraber kapının önünde halay çekmeyi de ihmal etmedi. Boluğur düğün sırasında ayakkabısının altına yazdığı isimleri de instagramdan paylaşmayı ihmal etmedi. Ayakkabının altında ise “Sibel, Eliz, Ceylan, Raisa, Vancssa, Dilara, Zeynep, Ayşe, Baran” isimleri bulunuyordu.


Bir önceki yazımız olan Türkçü-Turancı Uygur Tim başlıklı makalemizde banu güven kimdir ve Türkçü-Turancı Uygur Tim kimler hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir