Kız Arkadaşınıza Ucuz Hediye Yapın

Kız Arkadaşınıza Ucuz Hediye Yapın

Sevgili olmak, kız arkadaşı edinmek gerçekten çok zordur. Hele ki özel günlerde nelerin yapılması konusuna gelince de gerçekten insan kafayı yiyor. İşte son zamanda kız arkadaşımın doğum günü nedeniyle ona yapmış olduğum küçük sürprizi sizinle paylaşmak istiyorum, böylelikle sizlerde uygun fiyata etkileyici bir ambiyans yaratmış olabilirsiniz.
Herhangi bir marangoz’a gidip kare şeklinde bir kutu yapıyorsunuz ortalama en fazla 10 TL vs. tutuyor. Daha sonra şekerleri herhangi bir pastaneden temin edebilirsiniz. Kız arkadaşınızı daha çok etkilemek istiyorsanız, küçük kağıtlara güzel notlar düşerek kutunun içine koyunuz daha sonra üstünü satın almış olduğunuz şekerler ile süsleyin. Eminim kız arkadaşınızın hoşuna gidecektir.

 

Pahalı gömlek, pahalı aksesuar almak yerine böyle şirin bir hediye herkesin hoşuna gidecektir eminim. Bide kız arkadaşınız kolye, bileklik gibi takıları takmıyor ise Allah yardımcısınız olsun işiniz gerçekten çok zor.


Bir önceki yazımız olan Seni Seviyorum Adamım Film Şarkısını Dinle başlıklı makalemizde Seni Seviyorum Adamım hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir