İos 9 Jailbreak ne zaman çıkıyor?

Birçok ios 9 kullanıcısının aklına takılan bu soruya henüz kesin bir cevap yok. Herkes çıkmasını bekliyor beklemesine ama henüz çıkış tarihi bile belli olmadı. Akıllarda olan diğer bir soru da jailbreak’ı Pangu mu yoksa Taig mi yayınlayacak? Bu sorunun cevabını ikisinden biri yayınladığı anca öğreneceğiz sanırım.

 

Ayrıca İos 9 jailbreak yakın bir süre içerisinde gelmeyebilir. Bizim düşüncemize göre 9 ve 9.0.1 sürümülerinin ikisine de aynı anda Jailbreak gelecek. Sosyal medya da dolaşan söylentilerden bir diğeri de Pazar günü jailbreak’ın yayınlanacağıydı fakat bu gerçekleşmedi. Bakalım önümüzdeki Pazar belki de yayınlanabilir.

 

Şuan için jailbreak İos’un en son 8.4 sürümüne kadar var. İos 8.4 yada önceki versiyonlarını kullanan kullanıcılara bir tavsiyemiz de jailbreaksız yaşamamak için yeni sürümlere güncellemeyin. Cihazın eski versiyonda kalmasında herhangi bir sakınca bulunmuyor. Kivrik.net olarak bizde: “YAŞASIN JAİLBREAK!” diyoruz.


Bir önceki yazımız olan İphone'da jailbreaksiz zil sesi yapmak başlıklı makalemizde iphone jailbreaksiz zil sesi, iphone müzik atmak ve iphone müzik yükleme hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir