İOS 8.4 Jailbreak nasıl yapılır?

Aylardır beklediğimiz jailbreak ios 8.4’ün çıkmasıyla beraber kullanıma sunuldu. Birkaç gün önce de 8.3’ün jailbreak’ini paylaşmıştı Taig ekibi… Taig ekibi bu sefer Apple Music hizmetiyle beraber gelen İOS güncellemesi için elini oldukça çabuk tuttu ve İOS’un kapatmadığı açıktan yararlanarak yeni sürümde de jailbreak işlemini gereçekleştirdi.

Peki telefonumuzu nasıl jailbreak yapabiliriz?
Taig’in bizlere sunduğu son sürümde %20 ve %60’ta takılma sorununun tamamen ortadan kalktığı gibi İOS 8.4 yüklü olan İphone, İpad ve İpod Touch ürünlerine de jailbreak yapma imkanını elimizde bulunduruyor.

Jailbreak yapmak için önce bilgisayarınıza İOS 8.4 Jailbreak için Taig aracını indirmeniz gerekiyor. Yazının en sonunda aracın linkini sizlere verdik. Programı başlatmadan önce telefonunuzdan birkaç ayar yapmanız gerekiyor: Ayarlar>İcloud>İphone’umu Bul bölümünden bu özelliği kapatmalısınız, sonrasında da Ayarlar>Parola bölümünden parolayı kapatmalısınız.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra programımızı açıp, cihazımızı bilgisayara bağlayıp, Taig üzerinden  “3K Assistant” seçeneğinin üzerinde bulunan tiki kaldırıp ardından Start tuşuna basın ve Jailbreak işlemi başlasın.

İşlem tamamlandıktan sonra cihazınızda Cydia uygulaması yüklenmiş olacak. Yükleme tamamlandıktan sonra Cydia’ya girip repoların güncellemesini bekleyin.

İOS 8.4 TAİG PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Kiwi nedir? Kiwi nasıl kullanılır? başlıklı makalemizde kiwi android, kiwi app indir ve kiwi ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir