HDP logosundan Subliminal PKK mesajı

Seçime saatler kaldı arkadaşlar. Kirli ittifakları şimdiden korku sarmış durumda. Paralel yapı, doğan medyası ve üst akıl, CHP, HDP Başkanı Demirtaş için düğmeye bastı. Demirtaş Doğan medya, Paralel yapı ve yandaşları tarafından parlatıldı. Demirtaş’ın Pensilvanya’dan talimat aldığını orta çıkardı TAKVİM. Kandil’de abisi olan Demirtaş, Türkiye partisi adı altında yola çıkıp mitingler yaptı. Bastıda yapılan mitinglerinde Türk bayrakları ve Atatürkün posterlerini açtı. Ancak bunlar da tamamen yalandı.

Ama her şey görmezden gelindi. Şuan ise HDP’nin logosu, PKK’nın çıktı. Bilinçaltına işlenen yada gizlenen mesajlar olarak HDP logosunda subliminal mesaj olduğu kanıtlandı.  HDP’nin logosu olan yeşil yapraklı ağaç altında terör örgütü PKK’nın yazıldığı ortaya çıktı. Ağacın dalları üzerine yapılan çizimler PKK harflerinin tamamen ortaya çıkardı. Yaşanan gelişmelerin üstüne HDP partisine aşırı tepki yağdı. Bu olanlara rağmen Paralel yapı yada Doğan medya grubu bu gelişmeleri yayınlamadı, yayınlamamakta da ısrarcı… İşte kanıtlanan gerçeğin resmi;

hdp subliminal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SUBLİMİNAL mesaj nedir?

Bilmeyenler için anlatmak istiyorum. Subliminal mesaj(bilinçaltı mesaj) başka bir objenin, resmin yada nesnenin içine gömülü olan herhangi bir işaret yada gizli bir mesajdır. Subliminal adı verilen mesajların insanların bilinçaltını etkilediği öne sürülmektedir. Bu tarz mesajlar reklamlarda ve propaganda da sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca dizi ve filmlerde karakterlerin yiyecekleri, içtiği içeceklerin markaları ya da kıyafetleri de bu tarz mesajlar içerebilmektedir.

 


Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin Yıldızları Başvurusu başlıklı makalemizde Türkiye'nin Yıldızları 2015, Türkiye'nin Yıldızları başvurusu ve Türkiye'nin Yıldızları nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir