Burcu Esmersoy olay görüntüler

Merhaba arkadaşlar, bugün Türkiyemizin ünlü ve güzel mankenin üstsüz fotoğrafı hakkında bildi vereceğim.

Geçtiğimiz aylarda çoğu kişinin de bildiği gibi dünyada ki birçok kişinin tanıdığı ünlü sanatçıları ki bu sanatçılar içerisinde Rihanna ve Jeniifer Lawrens bile bulunuyordu. Her neyse birçok ünlünün hacker tarafından çıplak, şahsi fotoğrafları ve videoları yayınlanmıştı. Şuana kadar içlerinde Türk ünlülerden kurban yokken geçtiğimiz günlerde Burcu Esmersoy bu grubun içerisine katıldı.

Sosyal medyada fotoğrafı dolaşan Burcu Esmersoy’un fotoğrafı tamamen gerçek… Kullandığı akıllı telefon yüzünden böyle bir şeyle karşılaşan Burcu Esmersoy’un nasıl bir açıklama yapacağı da gerçekten merak konusu. Fotoğrafta üstsüz bir şekilde selfie yapan Burcu Esmersoy’un baya bir konuşanı oldu.

Hala birçok sitede, özellikle de inci sözlük ve ekşi sözlük gibi platformlarda gündemde olan konulardan bir tanesi… Bakalım ünlü güzelimiz ilerleyen günlerde bu konu hakkında  bilgi verecek mi?


Bir önceki yazımız olan Gemma Arterton'ın çıldırtan dekoltesi başlıklı makalemizde aşk, dünya ve gemma arterton hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir