Aşk Yeniden 10. bölüm fragmanı

Aşk Yeniden 9.Bölüm

 

Meryem’in düzenlediği yemekte Zeynep hakkındaki gerçekler ortaya çıkacaktı ama Şevket’in Fatih’i aramasıyla her şey bozuldu.
 
Fatih, Zeynep’in annesinin Meryem olduğunu öğrenmiştir. Şevketin sırrına ortak olan Fatih, Şevketi Zeynep’ten gizli işler çevirmek zorunda bırakır. Meryem ile Şevket, geçmişte yaşananların hesaplaşmasını yapmak için bir günlüğüne ortadan kaybolurlar. Bu durum Birol’u oldukça fazla endişelendirir. Bu yüzden Zeynep hakkında bildiklerini anlatmakla Fatih’i tehdit eder.
 
Fatih kendisini bir anda büyük bir ikilemin içinde bulmuştur. Fakat hem sırrı açık etmemeye hem de Zeynep’i koruma çalışıp, gizli kapalı işler yaparken hiç beklemediği bir şey olur. Zeynep Fatihten şüphelenmeye başlar kendisini anlattığını düşünür. Bu sırada Mukaddeste Fatih ile Zeynep arasında oluşan gerilimi hissetmiş ve ayağına gelen fırsatı iyi değerlendirmiştir.
 
Mukaddes’in yaptığı planlar Zeynep’in içten içe yaşadığı kuşkuları körükler. Fatih, yardım etmeye çalıştığı kayınbabasının Zeynep’in güvenini sarstığını fark etmemiştir. Mukaddes’in yaptığı plan yolunda giderken Fatih, açıklayamayacağı bir durumun içinde bulur kendisini.
 
Zeynep karşısında bulunup gördüklerini mi yoksa Fatihe mi inanacak?
 
Bakalım bir sonraki bölümde bizleri neler bekliyor?
 

Aşk Yeniden 10. bölüm fragmanı


Yeni bölümün fragmanını fox tv sitesinden izleyebilirsiniz. Bu yazıya tıklayarak fox tv adresine gidebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin Yıldızları Başvurusu başlıklı makalemizde Türkiye'nin Yıldızları 2015, Türkiye'nin Yıldızları başvurusu ve Türkiye'nin Yıldızları nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir