Android Zig Zag APK v1.1.3 indir

Zig Zag apk gerçekten benim de çok beğendiğim ve keyifle oynadığım bir oyun. Adamlar çok güzel düşünmüş ve uygulamaya dökmüş. Ekran üzerine tıklayarak oynadığımız oyunda ilk tıklamada sağa ikinci tıklamada yukarıya doğru hareket ediyoruz. Gelen yola göre tıklamamızı gerçekleştiriyoruz ve rekor kırmaya çalışıyoruz. İlk başlarda oyun zor gelebilir ama zamanla alışacaksınız ve daha çok zevk alacaksınız. Oyunda ne kadar ilerlerseniz o kadar renk değişiyor. Açılışta mavi olan kareler ilerledikçe renk değiştirmeye başlıyor. Yolda aldığınız elmaslar top rengini değiştirmenize yarıyor. Bu küçük ama güzel oyun kesinlikle oynanmalı hepinize tavsiye ediyoruz.

Oyun amacı: Üzerinde olduğunuz platformda elinizde olan topla Zig Zag’lar çizerek en uzağa gitmeye çalışacaksınız. Basit ve bağımlılık yapan bu oyunda ne kadar ileriye giderseniz o kadar fazla puan toplarsınız. Yön değiştirerek oynadığınız oyunda elmasları almayı ihmal etmeyin!

İyi oyunlar!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Oyun içi görüntü ve video;

https://www.youtube.com/watch?v=QU6tKQLszLc


Bir önceki yazımız olan Nasreddin Hoca Kimdir başlıklı makalemizde hoca ip satiyor, nasreddin hoca fıkraları ve nasreddin hoca hikayeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir