Android Retrica Pro 2.2.3 Apk İndir

Android Retrica Pro 2.2.3 Apk İndir

Android Retrica Pro 2.2.3 Apk İndirmek İçin Tıklayınız

İyi günler arkadaşlar, son zamanlarda en çok aranan hatalı, ücretsiz olarak paylaşılan Retrica Pro adında bir çok uygulamalar dağıltılmakta. Ücretsiz olduğu için bu Retricanın Pro sürümü hata vermekte işte ben ve ekibim olarak araştırmalarımızı sürdürdük ve son noktaya geldik. Sizlere Hatasız ve %100 çalışan 2.2.3 sürümü ile Retrica Pro’yu sizinle apk olarak paylaşıyoruz. Uygulama/Program hakkında azıcık bilgi verelim.

 

Herkes tarafından sevilen ve hemen hemen her telefonda bulunan Retrica’da birçok efekt bulunmakta ve Retrica yetkileri bu efektlerin hepsini kullanılmasına izin vermiyor. Bu efektleri ücretli olarak satıyorlar bizler ise bu efektleri sizinle ücretsiz bir şekilde paylaşmak istedik. Uygulama apk olarak bilgisayarınıza indirip, oradan telefonunuzu USB Kablo ile bağlayarak apk’yi telefonunuza atınız.

 

Uygulama tamamen kilitsizdir, Retrica Pro’daki tüm kilitler kaldırıldı.

 

Daha sonra apk olduğu için telefon size uyarı verecektir, farklı bir program olduğu için hata verecektir bunun için Normal Retrica’yı kaldırın daha sonra telefonunuzun ayarlarından, Güvenlik kısmına gelin buradan Bilinmeyen Kaynakları işaretleyin..

Halil Karay: Retrica günümüzün en çok kullanılan selfie programlarından birisidir.İlk başlarda İphone kullanıcılar tarafından kullanılırken artık google market kullacıları yani fakirler tarafından da kullanılmakta örnek ben Begenilen sürümü retrica pro ile bütün efektleri açıktır bu efektler çekilen selfielerin daha güzelleştirmeye sağlar yani anlayacağınız retrica pro normal retricadan iyidir .Sivilcen varken retrica pro ile sivilcen artık yok olur.aydınlatması karartması retrica pronun daha iyidir.

Şimdi ise uygulamayı buraya tıklayarak veya yazının sonunda bulunan link’ten indirebilirsiniz. Ayrıca, Uygulama hakkında tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Android Retrica Pro 2.2.3 Apk İndirmek İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Paylaşmanın Önemi Nedir? başlıklı makalemizde facebook video paylaşmak, Hayatı ve linet paylaşmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Gündeme, güncele ve hayata dair herşeye yazıları ile sizlerleyim

Android Retrica Pro 2.2.3 Apk İndir” için 4 yorum

 • 2 Ocak 2015 tarihinde, saat 13:48
  Permalink

  sanki başka program yokmuş gibi herkes bunu kullanıyor

 • 1 Ocak 2015 tarihinde, saat 14:41
  Permalink

  retrica üretilmiş olan en iyi düzenleme proğramı bence işlerini gayet profesyonel yapıyorlar.zaten istatistiklerede bakacak olursak dünyanın bir çoğu foro düzenleme olaylarında bu proğramı kullanıyor.

 • 29 Aralık 2014 tarihinde, saat 18:23
  Permalink

  doğallık iyidir. popüler olan herşeyi kullanmak zorundaymışız gibi bir algı var insanlarda. hiç kullanmadım, kullanmamda

 • 27 Aralık 2014 tarihinde, saat 23:24
  Permalink

  Özellikle resimlerde güzel çıkamayanlar için kurtarıcı bir program. Ben fotoğraflarsa pek hoş çıkmıyorum ama bu program sayesinde iyi fotolar yakalayabiliyorum. Kesinlikle öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir